"Dýmka není jen obyčejná věc. Je to krásná a oduševnělá přítelkyně, která v sobě nese obraz jedinečného lidského života"

Uvítání

13. října 2007 v 0:27 |  O "naší - Vaší" Galerii
Vážení a milí přátelé
O tom, jak milujeme naše dýmky, jak je opečováváme, jak se kocháme jejich krásou a jak se čas od času rádi pochlubíme svými novými přírůstky do sbírky snad nemusím nic říkat. Najdou se mezi námi i tací, kteří si svou dýmku i rádi vyfotografují a to třeba v nejrůznějších situacích a zátiších. Je to přirozené. Stejně tak jako se třeba fotí krásné ženy i dýmky se stávají často fotomodelkami. A pro ty je tady právě "naše - Vaše" Galerie dýmek, ve které se právě nacházíte.
Naše galerie vznikla za podpory časopisu Strýcova Fajka. Je určena právě pro tu Vaši krásku. Pochlubte se ostatním se svou dřevěnou přítelkyní. Nemusí být nová a naleštěná, ba právě naopak. Zachyťte její krásu takovou, jaká opravdu je: zakouřená, s otiskem Vašeho lidského bytí.
Cílem galerie je ukázat krásu a poezii, která se odráží v obláčku modravého dýmu. Vždyť až dýmka, která je kouřena, opravdu žije.
Fotografie zasílejte na emailovou adresu: strycuv@email.cz, a Vaše dílka budou bezplatně vystavena k obdivu ostatních. Chceme tak vytvořit obraz o životě dýmky.
Galerie teprve otevírá a pomalinku poroste.
A proto záleží právě na Vás, jak velká a úspěšná bude.
Nezbývá než Vám popřát příjemné chvíle strávené v naší Galerii:o)
Jan Mazůrek (správce Galerie dýmek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.